Magyar Lupus Egyesület
SLE-vel élők civil szervezete

Közlemény

KÖZLEMÉNY A 2011. ÉVBEN RÉSZÜNKRE ÁTUTALT
SZJA 1 %-OS ÖSSZEG FELHASZNÁLÁSÁRÓL

A 2011. évben (a 2010. adóévben) a Magyar Lupus Egyesület 1.301.293 Ft adó egyszázalékos felajánlást kapott 280 fő adózótól. Ezúton is köszönünk minden felajánlást! Ez a magas összeg nagy segítség volt egyesületünknek abban, hogy európai szintű civil munkát végezzünk. Az adó egyszázalékos bevételünket 100%-ban cél szerinti tevékenységeinkre fordítottuk. (Csekély működési költségeinket a tagdíjbevételekből és a Nemzeti Civil Alapprogram nyertes pályázatából finanszí-roztuk.) Az adó egyszázalékos felajánlásokból tudtuk megjelentetni Lepke című hírleveleinket, Pillangó c. magazinunkat, DVD kiadványainkat. Kisebb részben finanszíroztuk ingyenes betegfórumaink kiadásait, weboldalunk fenntartását. Még egyszer köszönünk minden felajánlást, s a jövőben is számítunk minden egy százalékra.

Az elmúlt évben a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) adóhatósági ellenőrzést indított egyesületünk ellen, melynek keretein belül vizsgálták az egyszázalékos felhasználásokat is. Az adóhatóság nem talált hiányosságot, s a több hónapos ellenőrzés után lezárta a vizsgálatot.

Portálunk sütiket használ. Elfogadom Olvasd el

Adatkezelési tájékoztató