Magyar Lupus Egyesület
SLE-vel élők civil szervezete

Meghívó közgyűlésünkre

Tisztelt Tagjaink!

Ezúton értesítem, hogy Alapszabályunk, valamint a Magyar Lupus Egyesület elnökségének döntése alapján közgyűlést hívok össze, melyet 2009. április 4-én (szombaton) 15.30 órai kezdettel tartunk Budapesten a Frankel Leó u. 25-29. sz. alatt (ORFI Lukács Klub).
Amennyiben nincs jelen a meghívott Magyar Lupus Egyesület aktív tagjainak 50%-a plusz egy fő, akkor ugyanezen a helyszínen és napon 17.30 órakor ismételten összehívom a Közgyűlést, amely ugyanazon napirendi pontokkal a megjelentek létszámától függetlenül szavazó és határozatképes lesz.
A Közgyűlés tervezett napirendi pontjai a következők:
1. Szakmai és pénzügyi beszámoló az egyesület 2008. évi gazdálkodásáról, közhasznú tevékenységéről, 2008. évi közhasznúsági jelentés elfogadása. Előadó: Purgel Zoltán elnök. A közgyűlés alatt 2008. évi közhasznú jelentésünket bárki megnézheti, tagjaink előző évi könyvelésünkbe betekinthetnek.
2. Az egyesület 2009. évi munkaprogramjának, tervezett tevékenységének megvitatása.
3. Szavazás tiszteletbeli tagságok odaítéléséről. Szeretnénk azoknak az Orvosoknak tiszteletbeli tagságot felajánlani, akik kiemelkedő munkájukkal segítik a egyesületünket, valamint a magyarországi autoimmun betegeket.
Kérem, hogy akinek számít egyesületünk jövője, vegyen részt közgyűlésünkön!
Aktív tagjaink megjelenésére feltétlen számítok!

Budapest, 2009. február 25.

Purgel Zoltán
elnök

Letölthető dokumentum:

Közhasznúsági jelentés 2008.

 

Portálunk sütiket használ. Elfogadom Olvasd el

Adatkezelési tájékoztató